“Savas vietas un zemes spēks.” 1. raidījums jau 24. februārī!

Autors: Ausma Sprukte-Kozule - 19 februāris, 2024 🕙 Lasīšanas ilgums: 3 min.

Šoziem Latgales reģionālā televīzija (LRT) uzsāk jauna raidījumu cikla “Savas vietas un zemes spēks.” pārraidi. Televīzijas ekrānos projekts sāksies un tā 1. raidījumu par sirsnīgu un atsaucīgu pastnieci Daigu Jurdži kanālā TV24 un ReTV kanāla virszemes apraidē varēs redzēt jau 24. un 26. februārī.

VAS “Latvijas pasts” Kārsavas pasta nodaļas pastniece Daiga Jurdže desmit gadus teju ik dienu dodas vairāk nekā simts kilometrus garos braucienos un vietējiem iedzīvotājiem piegādā gan sūtījumus un pensijas, gan arī palīdz samaksāt rēķinus. Daiga ir ļoti sirsnīga, tāpēc vienmēr atsaucas senioru lūgumam uz laukiem atvest arī nepieciešamās preces: sākot ar maizi un citiem produktiem līdz pat apsveikuma atklātnēm, stādu sēklām un dažādām citām lietām. Pagājušajā gadā viņa saņēmusi arī klientu atzinību un apbalvojumu “Gada labākā pastniece Latgalē” konkursā “Mans pastnieks 2022”.

Projektā “Savas vietas un zemes spēks.” raidījumi taps par deviņām dažādām personībām un vietām, to unikalitāti un vērtībām mazos lauku ciemos un pagastos. Raidījumu cikla mērķis ir veicināt lokālpatriotismu, parādīt plašākai sabiedrībai ikdienas norises mazās vietās, pierādīt, ka tieši laukos dzīvojošie cilvēki ir sava veida “Latvijas sargi”, kas arī veicina valsts ekonomikas izaugsmi, viņi ir spēks un pamats kopējai Latvijas attīstībai.

Raidījumu cikla “Savas vietas un zemes spēks.” visi deviņi raidījumi sākot ar 24. februāri līdz 27. aprīlim (izņemot Lieldienu svētku nedēļu) tiks pārraidīti ik sestdienu pl. 17:00 kanālā TV24 un pirmdienās pl. 17:30 kanāla Re:TV Virszemes apraidē Latgales reģionālajā televīzijā. Tāpat katram raidījumam sekos atkārtojumi kanālā TV24 pirmdienās pl. 15:00 un otrdienās kanāla Re:TV Virszemes apraidē Latgales reģionālajā televīzijā pl. 07:00.

Pēc katra raidījuma pārraides televīzijā tos varēs atrast LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/, https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un platformā https://xtv.lv/.

Gaidīsim arī jūsu atsauksmes un ieteikumus vēstulēs pa pastu, adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 98, LV-4601 ar norādi Latgales reģionālajai televīzijai vai LRT sociālo tīklu lapās, kā arī e-pastā lrt.zinas@inbox.lv vai zvanot/rakstot uz t.nr. 26339536.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Savas vietas un zemes spēks.” saturu atbild SIA “Latgales reģionālā televīzija”. #SIF_MAF2023

Ausma Sprukte-Kozule

LRT žurnāliste

e-pasts: ausma.sprukte-kozule@lrtv.lv

Dalies:

Raidījumu cikls “Savas vietas un zemes spēks.” jau 24. februārī!

Savas vietas un zemes spēks. 1. raidījums. Pastniece – ašā.

Līdzīgi raksti