Balvos atvērts optikas salons METROPOLE

Autors: Ausma Sprukte-Kozule - 13 decembris, 2023 🕙 Lasīšanas ilgums: 4 min.

Balvos tirdzniecības centrā “Planēta” nupat izveidots un atklāts jau 42. optikas salonu tīkla METROPOLE salons. Tā īpašniekiem – Kossoviču ģimenei – notikums ir lieli svētki, jo arī pašu saknes nāk tieši no Balvu novada. Uzņēmēji ir patiesi gandarīti par iespēju nodrošināt augstas kvalitātes redzes aprūpes pakalpojumus tieši Latvijas reģionos.

Koši un sirsnīgi atklāšanas svētki nupat notika optikas salonu tīkla METROPOLE jaunajā salonā Balvos. Tas durvis vaļā vēris tirdzniecības centrā “Planēta”. Tā ir simboliska dāvana vietējiem iedzīvotājiem no uzņēmēju Kosssoviču ģimenes, kam dzimtas saknes nāk tieši no Balvu novada.

Lonija Kossoviča Optikas salonu “Metropole” līdzīpašniece

Man bija ļoti nozīmīgi, jo es esmu pati no Rekovas, no Šķilbēnu pagasta kādreizējā, mācījos Rekavas vidusskolā. Man bija ļoti svarīgi dvēseliski. Ja tev ir apziņa par savu novadu, ja tas vēl piemīt bērniem, man jābūt laimīgai. Es esmu pateicību parādā laikam nedaudz savam vīram, jo viņš izrāva mūs, būdams rīdzinieks, būdams Irmas Žogs dēls, uz Latgali.

Jānis Kossovičs Optikas salonu “Metropole” līdzīpašnieks

Balvu salons ir īpaši nozīmīgs tādā mentāli emocionālā plāksnē, tāpēc ka es pats Balvu novadā esmu mācījies. Kaut gan mana dzīvē tie bija tikai trīs gadi, bet tas prieks un emociju gamma, ko sniedza šis novads, ir ārkārtīgi liels.

Optikas salonā Balvos pieejami augstas kvalitātes redzes aprūpes pakalpojumi, gan arī daudzveidīgs briļļu, kā arī kontaktlēcu klāsts. Iespēju gūt profesionāļu konsultācijas uz vietas atzinīgi vērtē arī iedzīvotāji.

Pēteris Vancāns Rekavas vidusskolas bijušais direktors, Lonijas klasesbiedrs

Man divkāršs ir prieks, ka mana klasesbiedrene to visu dara. Kādreiz būdams par direktoru Rekovā es varēju palīdzēt viņas bērniem. Tas nekas, ka Balvos iedzīvotāju mazāk paliek, bet redze cilvēkam ir viena no svarīgākajām. Man pēc operācijas dubultojas, es varu izmantot tikai vienu aci, bet tādu ir ļoti daudz cilvēku.

Lonija Kossoviča Optikas salonu “Metropole” līdzīpašniece

Mēs esam gatavi palīdzēt cilvēkiem redzēt un ieraudzīt pasauli. Es esmu laimīga, ka man tik daudz novadnieki ir atnākuši. Es esmu ļoti pateicīga.

Pavisam optikas salonu tīklā METROPOLE strādā aptuveni 150 speciālisti, atverot salonu Balvos, nodrošinātas arī jaunas darbavietas.

Jānis Kossovičs Optikas salonu “Metropole” līdzīpašnieks

Klienti konsultanti, loģiski, tie ir attiecīgi vietējie cilvēki, kas šeit arī konsultēs, kas izgājuši apmācību pie mums. Savukārt optometristi būs balvenieši, bet, kas šobrīd dzīvo Rīgā, strādā Rīgā, bet strādās arī nedēļā pāris dienas savā dzimtajā vietā, savā dzimtajā novadā Balvos. Izmantotas tiek mūsdienīgākās tehnoloģijas, laikam Balvu tādā optikas vidē mēs esam pirmie un vienīgie, kas izmantos tik pilnu spektru redzes servisa nodrošinājumu.

Ģimenei nav sveši arī darbi saimniecībā un laukos, bet ideja par optikas salonu tīkla METROPOLE izveidi radās pirms aptuveni trīsdesmit gadiem sastopoties ar dzīves izaicinājumiem, kas nu veiksmīgi pārvarēti.

Lonija Kossoviča Optikas salonu “Metropole” līdzīpašniece

Acu ārsts parakstīja spriedumu, ka jūsu dēls būs redzes invalīds. Nežēlīgi skarbi. Tad sākās mans golgātas ceļš uz zinātni, uzzināt. Tā kā es biju dekrēta atvaļinājumā, man piedāvāja darbu optikā. Es desmit gadus nostrādāju citā svešā optikā, pa to laiku Jānis apguva biznesa pamatus, Mārtiņš ekonomiku, un dēli teica “Taisām savu optiku!”.

Optikas salonu tīkls METROPOLE šobrīd ar 42 saloniem ir lielākais optikas pakalpojumu sniedzējs tieši Latvijas reģionos. Tuvākajā laikā iecerēts atvērt vēl vienu salonu Madonā.

Dalies:

“Pāterniekos” rindas jāgaida pat 12 diennaktis

Startē STEAMM simts dienu hakatons

Līdzīgi raksti