Rēzeknē pēc renovācijas atvērts optikas salons “METROPOLE”

Autors: Beatrise Borise - 22 septembris, 2023 🕙 Lasīšanas ilgums: 4 min.

2003.gadā tika dibināts optikas salonu tīkls “METROPOLE”. Viens no pirmajiem saloniem durvis vaļā vēra Rēzeknē. Šogad, kad “METROPOLE” svin 20 gadu jubileju, Rēzeknes optikas salons piedzīvojis būtiskas un patīkamas pārmaiņas.

Ar skanīgiem Ata Auzāna muzikālajiem priekšnesumiem pēc mēnesi ilgušiem renovācijas darbiem Rēzeknē durvis atkal vaļā vēris optikas salons “METROPOLE”. Turpmāk šī salona klienti tiks gaidīti pievilcīgākās telpās, kuru sienas rotā jaunais uzņēmuma sauklis “REDZĒT un IERAUDZĪT”, un kas aprīkotas ar modernākām redzes pārbaudes iekārtām.

Jānis Kossovičs optikas salonu “METROPOLE” līdzīpašnieks

Mēs kā vienmēr domājam par klientiem un redzi, un redzes aprūpi. Tātad, redzes kabineti paliek plašāki. No tehnoloģiju viedokļa mums būs savādāka redzes pārbaude. Nedaudz detaļās mēs spēsim dziļāk izmeklēt pašu aci. Darbinieki ir mūsu supervērtība, mēs katrā veikalā paredzam speciāli telpu darbiniekiem, kur viņi var atpūsties, uzēst pusdienas, iedzert kafiju, nolikt personīgās mantas. Nu, un, protams, kopējais interjers, briļļu ietvari un saulesbriļļu izvēle. Sortiments ir plašāks, labāk pārskatāms, atrodams. Tātad, ir padomāts, kā šo sortimentu izvietot.

Optikas salons “METROPOLE” Rēzeknē darbojas jau 18 gadus. Tas ir otrais vecākais šī zīmola salons, jo pirmais tika atklāts Ogrē. Kopumā Latvijā šobrīd ir teju 40 optikas saloni “METROPOLE”, kuros strādā aptuveni 150 darbinieki.

Jānis Kossovičs optikas salonu “METROPOLE” līdzīpašnieks

Latgale simboliski nozīmē mūsu ģimenē daudz, tāpēc ka mēs paši esam no Latgales, no Balvu novada. Tāpēc arī Latgale faktiski bija pirmais novads, kurā mēs bijām viskuplāk pārstāvēti. Mūsu standarts ir, ka redzes pārbaudei jābūt ir no 30 minūtēm līdz vienai stundai. Tad tu varētu pilnvērtīgi nevis tikai apskatīt klienta acis, bet arī ar viņu aprunāties, jo pēc tam izvēlēties, kādas brilles vai kontaktlēcas, tev ir jāzina, vai tu esi skolotājs, žurnālists, operators vai grāmatvedis, vai varbūt sportists. Šis te viss jānoskaidro, tāpēc arī mēs darām to savādāk nekā mūsu konkurenti.

Optikas salonu tīkls “METROPOLE” ir ģimenes uzņēmums, kura kodols ir mamma Lonija un vecākie brāļi Jānis un Mārtiņš. Taču ideja par sava uzņēmuma dibināšanu tieši optikas nozarē radās pēc tam, kad ārsti prognozēja nopietnas redzes problēmas jaunākajam brālim Gustam.

Lonija Kossoviča optikas salonu “METROPOLE” līdzīpašniece

Es uz to laiku meklēju darbu un es atradu darbu optikā. Desmit gadus tur rukāju, strādāju. Pamatojums bija – caur sāpi palīdzēt cilvēkiem redzēt, ieraudzīt, labi izskatīties. Pa to laiku auga mans dēls Gusts, kuram nu jau ir 32 gadi, kurš nav nemaz vājredzīgs, kurš valkā skaistas brilles, dzīvo Briselē, strādā. Tad, kad es desmit gadus iemācījos darbu un lielie puiši – dēls Jānis un Mārtiņš – bija izauguši, un tā kā Jānis ir provokators vienmēr, viņš teica – mamma, taisām savu biznesu! Taisām! Naudas nav, ko darīt? Ieķīlājām mūsu dzīvokli. Un tad jau nu atpakaļceļa nav! Bet šī provokatora Jāņa ideja labi nostrādāja. Mūs tikai laikam vajadzēja iemest, iešķilt un mēs aizgājām!

Optikas salonu tīkla “METROPOLE” pārstāvji negrasās apstāties. Latgalē saloni atrodas arī Preiļos, Ludzā, Daugavpilī, Krāslavā un, turpinot attīstību, jau drīzumā jauni optikas saloni “METROPOLE” gaidāmi arī Balvos un Madonā.

Dalies:

Kompensācijā par nenosargāto simtgadīgo liepu aleju – jaunas liepas

Entuziasti attīra Tartaka upi

Līdzīgi raksti