Viļānos apbalvoti konkursa “Rēzeknes novada uzņēmums” laureāti

Autors: Inese Brīvere - 28 marts, 2023 🕙 Lasīšanas ilgums: 4 min.

Jāzepa dienā nu jau tradicionāli noris Rēzeknes novada Uzņēmēju diena un konkursa “Rēzeknes novada uzņēmums” laureātu svinīga apbalvošana.   Konkursa mērķis ir noskaidrot un godināt Rēzeknes novada uzņēmējus, kuri aktīvi darbojas novada teritorijā, veicinot uzņēmējdarbības vides attīstību, ražošanas teritoriju pievilcību, nodarbinātību, nodrošinot novada uzņēmējdarbības un ražotās produkcijas plašāku atpazīstamību.

Rēzeknes novada pašvaldībā Jāzepa dienā jeb Saimnieku dienā jau vairāk nekā desmit gadu garumā godina uzņēmējus. Šogad konkursam 7 nominācijās tika pieteikti 22 uzņēmēji, kas ir spējuši sekot laikam un ātri pieņemt lēmumus, kā reaģēt uz procesiem valstī un pasaulē. Novadā ir ļoti daudz aktīvu un strādīgu cilvēku, kas ir galvenais priekšnoteikums sekmīgai uzņēmējdarbībai.

Inta Brence Vērtēšanas komisijas “Rēzeknes novada uzņēmums” priekšsēdētāja

Mēs bijām ļoti saliedēta komanda – visi vērtētāji, komisija- un kas mums šķita visinteresantākais izvērtēšanas procesā, ir tas, ka mums bija dota iespēja braukt un apciemot mūsu uzņēmējus. Vērtējām to, vai pieteicējs ir pamanījis aktuālāko, vai pieteicējs ir pamanījis svarīgāko un galvenais jau parametrs bija tas, cik atvērts bija šis uzņēmums. Nu un, protams, tā kategorija, kas mūs visus ļoti satrauc un kura ir vissirsnīgākā, tad tas bija Gada uzņēmums – atbalsts Ukrainai.

Šogad pretendenti izvirzīti nominācijās:Gada remigrants, Gada darba devējs, Gada Novada tēla popularizētājs, Gada sadarbības partneris, Gada atbalsts Ukrainai, Gada uzņēmums ar jauniešu iesaisti un Gada uzņēmums – sporta un veselības veicinātājs.

Oskars Krukovskis “Gada uzņēmums – sporta un veselības veicinātājs” laureāts, Sporta kluba “Latgolys vonogi” valdes loceklis

Attīstām tādu sievietēm piemērotu sporta veidu kā mamanets, jā, kaut kas ļoti līdzīgs volejbolam, kur dāmas iet, ķer bumbu, mēģina pārmest pāri. Izrādās, tas ir interesanti, azartiski viņām. Nodrošinām Baltijas līgā arī tiesneša pakalpojumus. Tagad mums iet nometnes, atkal kādi pasākumi, kas saistīti ar sportu, tā apmēram. Mūsu galvenā prioritāte ir bērni un cilvēks kā tāds.

Klubs “Latgolys vonogi” dibināts pirms 3 gadiem, organizē sporta pasākumus un par savu lepnumu sauc aizsākto “Sābru volejbola līgu”. Tikpat nesen savu uzņēmumu dibinājusi arī Lienīte Litavniece.

Lienīte Litavniece “Gada Novada tēla popularizētājs”, SIA “Safīra L” valdes priekšsēdētāja Mēs ražojam augļu, ogu, dārzeņu pulverus un vegānisko un bezglutēna konditoreju. Man ir vīzija, ko es gribu sasniegt. Es zinu un praktiski uz to arī mērķtiecīgi ejam, veidojot jaunus produktus, iepērkot iekārtas, veidojot dizainu un visu pārējo. tas ir vēlme, motivācija mācīties, apgūt, skatīties, lasīt un iegūt tās zināšanas, kas valadzīgas.

Vasarā SIA “Safīra L”sāks piedāvāt tūrisma pakalpojumus un meistarklases. Savukārt novadniekiem, kas vēl tikai plāno kļūt par uzņēmējiem, pagaidām brīva niša ir sociālajā uzņēmējdarbībā.

Inta Brence Vērtēšanaskomisijas “Rēzeknes novada uzņēmums” priekšsēdētāja

Pakalpojumu sniegšana cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama sociāla palīdzība. Tie var būt sociālās aprūpes pansijas, sociālās aprūpes dažādi citi pakalpojumi, rehabilitācijas pakalpojumi, ko pašvaldība varbūt uz šo brīdi nespēj pilnā mērā nodrošināt.

SIA “Vimāna”, “Cukurella”, “Puordare”, “Bendiks”, “Alba LTD”, uzņēmums “Verems”, “Kadiķīši”, “Gaigalavas ūga”, z/s “Liepziedi”, individuālie komersanti “Vītolkrasts” un “Obelisk Farm”, tradicionālo zināšanu turētāju biedrība “Pūdnīku skūla’ un daivinga klubs “Nautilus”, kā arī vēl daudzi citi uzņēmumi ir tie, kas nebīstas no izaicinājumiem un vienmēr ir īstajā vietā un laikā.

Dalies:

Preiļu pusē palīdzību Ukrainai nodrošina visdažādākajos veidos

Rēzeknē ar izrādi viesojas teātris no Ukrainas

Līdzīgi raksti