Jau drīz “Latvijas pierobeža. Dienasgrāmata.” 3. raidījums par Indru!

Autors: Ausma Sprukte-Kozule - 14 decembris, 2022 🕙 Lasīšanas ilgums: 3 min.

Šoziem Latgales reģionālā televīzija (LRT) skatītājus iepazīstinās ar projektu “Latvijas pierobeža. Dienasgrāmata.”. Tas ir turpinājums jaunā formātā pirms trīs gadiem veidotajam raidījumu ciklam par Latgali kā Eiropas Savienības sākuma punktu. Televīzijas ekrānos 3. raidījums būs skatāms:

  • sestdien 17. decembrī pl. 09:30 kanāla Re:TV Vislatvijas apraidē;
  • pirmdien 19. decembrī pl. 18:30 kanāla Re:TV Virszemes apraidē LRT logā;
  • otrdien 20. decembrī pl. 22:00 kanālā TV 24 ar atkārtojumu trešdien 21. decembrī pl. 14:30.

Pierobežā katrā vietā tik tiešām var atrast ko īpašu un maz pētītu! Indras daudzveidību un unikalitāti atklāsim kopā ar Laimes muzeja vadītāju Ilonu Kangizeri dodoties senlietu meklējumos un runāsim par Indras ciema ikdienas dzīvi, izzūdošajiem apkārtnes ciemiem, kā arī viedokļu sadursmēm politiskos jautājumos. Tāpat arī viesosimies bišu dravā, bet ielu intervijās tiksimies ar vietējiem iedzīvotājiem, gan uzzināsim arī jaunietes no Baltkrievijas viedokli par jauniešu perspektīvām pierobežas teritorijās un dezinformācijas izplatību viņas mājās.

Raidījumu cikla mērķis ir veicināt lokālpatriotismu, mudināt novērtēt pierobežas vietu unikālo vidi, ielūkoties vietējo iedzīvotāju ikdienā un raisīt sabiedrībā cieņu pret šaipus dzīvojošajiem, kā arī veicināt izpratni par migrantu un dažādu krīžu jautājumiem.

Priecāsimies, ja atsauksmes par raidījumiem, dažādus pieredzes stāstus, idejas par to, ko vēl būtu jāizzina un jāparāda televīzijas saturā par ikdienu pierobežā – iesūtīsiet mums pa pastu uz adresi: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 98, LV-4601 ar norādi Latgales reģionālās televīzijas raidījumam “Latvijas pierobeža. Dienasgrāmata.” vai LRT sociālo tīklu lapās!

Cikla “Latvijas pierobeža. Dienasgrāmata.” deviņi raidījumi sākot ar 3. decembri līdz 13. februārim tiks pārraidīti ik sestdienu pl. 09:30 kanāla Re:TV Vislatvijas apraidē un pirmdienās pl. 18:30 kanāla Re:TV Virszemes apraidē LRT logā, kā arī katru otrdienu pl. 22:00 kanālā TV 24 ar atkārtojumu trešdienās pl. 14:30. Pēc katra raidījuma pārraides televīzijā tos varēs atrast atsevišķā sadaļā LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/, https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un platformā https://xtv.lv/.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Latvijas pierobeža. Dienasgrāmata.” saturu atbild SIA “Latgales reģionālā televīzija”. #SIF_MAF2022

Ausma Sprukte-Kozule

LRT žurnāliste

e-pasts: ausma.sprukte-kozule@lrtv.lv

Dalies:

Latvijas pierobeža. Dienasgrāmata. 2. raidījums par Demeni

Latvijas pierobeža. Dienasgrāmata. 3. raidījums par Indru

Līdzīgi raksti