Raidījumu cikla “Žik!” 4. raidījums par influenceriem un blogeriem!

Autors: Ausma Sprukte-Kozule - 10 oktobris, 2022 🕙 Lasīšanas ilgums: 3 min.

Šoruden Latgales reģionālā televīzija (LRT) turpina iepriekšējos trīs gados uzsākto projektu un veido jaunus raidījumus ģimenēm ar bērniem un pusaudžiem “Žik!” latgaliešu valodā. Ceturtais raidījums televīzijas ekrānos būs skatāms jau 16. oktobrī pl. 16:00 kanāla Re:TV Vislatvijas apraidē un 17. oktobrī pl. 18:30 kanāla Re:TV Virszemes apraidē LRT logā, kā arī 24. oktobrī pl. 15:00 kanālā TV 24.

“Žik!” ceturtās sezonas 4. raidījumā kopā ar žurnālisti Ausmu Sprukti-Kozuli un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolnieci Adrianu Goroščaku izzināsim video satura izveides noslēpumus pie blogeres, fotogrāfes un kosmetoloģes Kristīnes Buldures, viesosimies Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā (RMDV), kuras audzēkņi sabiedrību par aktualitātēm skolā ļoti informē sociālo tīklu lapās, tāpat arī RMDV 4. kursa audzēkne Katrīna Malacanova dalīsies pieredzē par sava uzņēmuma “Creo dizains” popularizēšanu interneta vidē. Savukārt digitālā mārketinga speciālists, rēzeknietis Rihards Zeiļa ieteiks labākos risinājumus plašākas mērķauditorijas sasniegšanai, bet raidījuma noslēgumā tiksimies ar Lauri Zalānu, kurš nāk no Preiļu puses, bet tagad ir viens no populārākajiem influenceriem Latvijā, vada dažādus pasākumus un strādā par radio dīdžeju.

Raidījumu cikla mērķis ir veicināt lokālpatriotismu, mīlestību pret savu ģimeni un dzimto valodu, kā arī motivēt bērnus un pusaudžus savu nākotni un profesionālo darbību saistīt ar Latgali un pierādīt, ka arī reģionā var sasniegt augstus mērķus un panākumus. Astoņu raidījumu ciklā iepazīsim tādas profesijas kā ugunsdzēsējs, mūziķis, ārsta palīgs, žurnālists/pasākumu vadītājs, blogeris, karavīrs, robežsargs un skolotājs.

Priecāsimies, ja atsauksmes par raidījumu un idejas par savām nākotnes iecerēm/vecāku profesijām zīmējumu, mīklu, dzejoļu vai citu radošo darbu formātā iesūtīsiet mums pa pastu uz adresi: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 98, LV-4601 ar norādi Latgales reģionālās televīzijas raidījumam “Žik!” vai LRT sociālo tīklu lapās. Interesantāko darbu autoriem būs balvas!

Cikla “Žik!” astoņi raidījumi sākot ar 25. septembri līdz 21. novembrim tiks pārraidīti ik svētdienu pl. 16:00 kanāla Re:TV Vislatvijas apraidē un ik pirmdienu pl. 18:30 kanāla Re:TV Virszemes apraidē LRT logā, kā arī nedēļu vēlāk pirmdienās pl. 15:00 kanālā TV 24.

Pēc katra raidījuma pārraides televīzijā tos varēs atrast LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī vietnēs https://www.facebook.com/ZIKraidiejums, https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/, https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un platformā https://xtv.lv/.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Žik!” saturu atbild SIA “Latgales reģionālā televīzija”. Liels paldies Rēzeknes novada vokālajai studijai “Skonai” par raidījuma muzikālo pavadījumu – dziesmu “Breinumu myužs”. #SIF_MAF2022

Ausma Sprukte-Kozule

LRT žurnāliste

e-pasts: ausma.sprukte-kozule@lrtv.lv

Dalies:

ŽIK! 2. raidiejums par muzyku

Jau dreiži raidiejumu cykla “Žik!” 4. raidiejums par influencerim i blogerim!

Līdzīgi raksti