Starptautiskajā jogas dienā zibakcija Rēzeknē

Autors: Ausma Sprukte-Kozule - 1 jūlijs, 2022 🕙 Lasīšanas ilgums: 2 min.

Rēzeknē svinot Starptautisko jogas dienu norisinājās īpaša zibakcija, kurā jogas pamatprincipus vietējiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem mācīja meistars Sarvmitra no Indijas un prānajamas meistars Andrejs Andrejevs.

Krasta ielas promenādē pie uzraksta “Rēzekne” kopā sanākuši vietējie iedzīvotāji un pilsētas viesi, lai piedalītos īpašā jogas zibakcijā. Akcija “Sveiciens saulei” organizēta pirmo reizi un norisinājās saulgriežu, kā arī Starptautiskajā jogas dienā. Zibakciju ar iespēju apgūt jogas pamatprincipus vadīja jogas meistars no Indijas – Sarvmitra. Viņš jau vairākus gadus dzīvo Latvijā un tieši Latgalē regulāri organizē nodarbības, gan arī terapiju bērniem ar īpašām vajadzībām.

Mums savu ķermeni ir jāvirza lejā, dariet to vairākas reizes! Lieliski!

Šajā reizē indietim talkā nāca arī prānajamas meistars Andrejs Andrejevs. Vingrojumus visi kopā pildīja vēdisko mantru pavadībā un varēja izmantot arī uzskatāmu vizuālo paraugu.

Galvenais pasākuma mērķis ir popularizēt un veicināt sabiedrībā lielāku izpratni par jogu, aicināt iedzīvotājus rast iekšējo mieru un dalīties savā priekā ar citiem. Iecerēts, ka līdzīga veida zibakcijas pilsētā notiks arī turpmāk.

Dalies:

Karstuma ietekmē arī dārzeņu un augļu dārzus

Preiļu novadā paplašina iespējas attīstīt uzņēmējdarbību

Līdzīgi raksti