„Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” turpinājuma 10. raidījums

Autors: Ausma Sprukte-Kozule - 10 jūnijs, 2022 🕙 Lasīšanas ilgums: 3 min.

Desmitajā raidījumā pievērsīsim uzmanību projektiem un aktivitātēm, ko organizē Vides izglītības centrs skolēniem, to vidū aprites ekonomikas pilotprojektam, Ekoskolu kustībai un Jauno vides reportieru programmai. Par pasākumu daudzveidību un nozīmi attālināti informēs Vides izglītības fonda pārstāvis Daniels Trukšāns, bet pieredzē dalīsies Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas un Daugavpils 12. vidusskolas skolēni (Emīlija Strode, Līga Paule, Kristers Malnačs, Deivids Arājs, Rolands Morozs, Enija Gleizdāne, Antra Teirumnieka) un pedagogi (Daugavpils 12. vidusskolas bioloģijas skolotāja Iveta Leiskina, Fizikas skolotāja Iveta Meškovska, Dabas zinību un bioloģijas skolotāja, ekopadomes koordinatore Elīza Kabakova, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas bioloģijas un ģeogrāfijas skolotāja, vides izglītības koordinatore Anita Vaivode). Informēsim arī par skolu dalību citos dabai draudzīgos projektos un aktuālākajām iespējām tiem piebiedroties.

Skatītāji! Aicinām būt aktīviem un pēc raidījuma noskatīšanās uz e-pasta adresi lrt.zinas@inbox.lv iesūtīt savus novērojumus un jautājumus foto, video vai rakstiskā formā par dalību Ekoskolu un Jauno vides reportieru programmās, Jauno Reindžeru skolā, LVM un citu uzņēmumu organizētās skolu jaunatnes aktivitātēs, veiksmīgus, tā mazāk veiksmīgus pieredzes stāstus.

Tāpat pēc katra tematiskā raidījuma pārraides televīzijā, tie kopā ar nelielu aptauju un īsu pamācošu video rullīti tiks izvietoti LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī sociālo tīklu vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/, https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un vietnē https://xtv.lv/ . Skatītāju iesūtītais materiāls un jautājumi, aptauju rezultāti trīs nedēļas vēlāk tiks pārrunāti un analizēti vēl vienā raidījumā kopā ar nozares ekspertiem kanāla TV24 studijā Rīgā.

Pagājušajā gadā LRT jau īstenoja Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstīto projektu, kura laikā tapa 12 vides izzinoši raidījumi. Esam patiesi priecīgi, ka ir gūts atbalsts vēl 17 šāda veida raidījumiem. Tie TV ekrānos būs vērojami vienu reizi mēnesī līdz pat 2023. gada janvāra beigām. Raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” turpinājuma izveidi finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Dalies:

„Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” turpinājuma 9. diskusija

„Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” turpinājuma 10. diskusija

Līdzīgi raksti