“Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” 9.raidījums

Autors: Svetlana Dudarenoka - 25 janvāris, 2022 🕙 Lasīšanas ilgums: 2 min.

Raidījumu cikls “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” vēstīs par izzūdošiem Latvijas ciemiem, kur dzīvo mazāk, nekā 100 iedzīvotāji. Pie raidījuma varoņiem dosimies kopā ar autoveikalu, kas bieži ir vienīgā iespēja, kā iegādāties pārtiku un pirmās nepieciešamības preces, tāpēc autoveikala ceļš ir savdabīgs gids, kas arī vedīs uz šiem ciemiem un viensētām, kur joprojām dzīvo cilvēki. Cilvēku skaitam samazinoties, arvien biežāk ekonomiska, kultūras un citas dzīves jomas, galvenokārt koncentrējas ap pilsētām, taču reģionos joprojām paliek lauku teritorijas, kur dzīvo cilvēki ar tādiem resursiem, kas ir pieejami uz vietas. Caur raidījumu “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” mēģināsim pavērot sociālos procesos, kas pašlaik norisinās laukos.

“Latvijas ciemi-autoveikalam pa pēdām” devītajā raidījumā atkal dosimies uz Sēliju – Aizkraukles un Jēkabpils novadiem, kur kopā ar autoveikala vadītāju Ingusu iegriezīsimies pie Saukas, Viesītes un Sunākstes pagastu iedzīvotājiem un uzklausīsim viņu dzīves stāstus.

Latgales reģionālā televīzija raidījumu izveidei guva atbalstu programmā “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” saturu atbild SIA “Latgales reģionālā televīzija”. #SIF_MAF2021

Dalies:

“Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” 8.raidījums

“Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” 10.raidījums

Līdzīgi raksti