Sestdiena, 08. augusts, 2020 | Mudīte, Vladislava, Vladislavs
Trešdien, 22. jūlijā | 2020 Komentāri: 0

Jau 23. jūlijā sestais tematiskais ziņu raidījums par kultūras nozari!

23. jūlijā pl. 07:00 kanālā RīgaTV 24 raidījumā “Pieci novadi Latvijā”, kā arī Re:TV kanāla interaktīvajā apraidē pl. 18:15 raidījumā “Reģionālās televīzijas piedāvā”, bet virszemes apraidē pl. 18:30 raidījumā “Runā Latgale” būs skatāms sestais Latgales reģionālās televīzijas (turpmāk LRT) veidots tematisku ziņu radījums.

 

 

Tas būs veltīts kultūras nozarei, sižetu laikā tiks aplūkoti šādi temati:
1. Brīvdabas kino un citi pasākumi Rēzeknes pilsētā.
2. Ludzā uzsāk jaunu tradīciju – koncertus uz ezera.
3. Festivāls “Dinaburga 1812” šajā gadā ar simbolisku nozīmi.

Ar šo raidījumu šovasar noslēgsim tematisko ziņu raidījumu projektu.

Nākamajā dienā pēc šo sižetu pārraides ik piektdienu tie tiks tulkoti krieviski un pārraidīti raidījuma “Runā Latgale” versijā krievu valodā Re:TV kanāla virszemes apraidē pl. 18:45. Savukārt, katras nedēļas nogalē gaidāms studijas ieraksts ar konkrētās nozares ekspertiem, ko varēs vērot kanālā RīgaTV 24 svētdienu rītos pl. 06:00 un pl. 08:30.

26. jūlijā studijas ierakstā tiksimies ar Latgales vēstniecības GORS vadītāju Diānu Zirniņu.

Ikviens var uzdot viesiem sev interesējošos jautājumus iesūtot tos uz e-pastu , zvanot vai rakstot īsziņas, kā arī sazinoties What’s Up lietotnē t.nr. 26339536, gan arī uzrunājot LRT žurnālistes Ausmu Sprukti, Beatrisi Jakobsoni un Svetlanu Dudarenoku sociālo tīklu vietnē Facebook.com.

Visi ziņu sižeti, to tulkojumi krievu valodā un studijas ieraksti taps ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes atbalstu, kas gūts konkursā “Par satura veidošanu reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kā arī elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida mazākumtautību valodās”.

Pēc pārraides televīzijā visus izveidotos materiālus varēs atrast LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī sociālo tīklu vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/, https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un kanāla RīgaTV 24 platformā https://xtv.lv/, bet sižeti krievu valodā tiks ievietoti speciāli tiem paredzētā LRT sociālo tīklu vietnē: https://www.youtube.com/channel/UCGmAXYrwg2VNe2J_zLSXMPw.

Ausma Sprukte
LRT žurnāliste
e-pasts:
t.nr. 22427748