Ceturtdiena, 25. februāris, 2021 | Alma, Annemarija
Piektdien, 26. aprīlī | 2013 Komentāri: 0

Izlozēti priekšvēlēšanu diskusijas datumi

SIA „Latgales reģionālā televīzija” ir uzvarējusi Nacionālās elektronisko plašsaziņas
līdzekļu padomes (NEPLP) konkursā par priekšvēlēšanu diskusiju raidījumu sagatavošanu
un pārraidīšanu pirms 2013. gada pašvaldību vēlēšanām.

   SIA „Latgales reģionālā televīzija” ir uzvarējusi Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) konkursā par priekšvēlēšanu diskusiju raidījumu sagatavošanu un pārraidīšanu pirms 2013. gada pašvaldību vēlēšanām. Saskaņā ar šo valsts pasūtījumu, Latgales reģionālā TV veidos un šā gada maijā pārraidīs diskusiju raidījumus „Latgale balso” par katru Latgales pilsētas un novadu pašvaldību.  Kopumā tiks veidotas 25 priekšvēlēšanu diskusijas, katra 45 minūšu garumā. Raidījumi tiks rādīti, sākot no 2.maija līdz 30.maijam, LTV7 kanālā Latgales reģionā Lattelecom Virszemes televīzijas apraidē.  Diskusijās tiks dota iespēja bez maksas piedalīties vienam pārstāvim no katra iesniegtā saraksta konkrētajā novadā.

    Izlozi nepieciešams veikt, lai noskaidrotu kādā secībā ierakstītie diskusiju raidījumi tiks pārraidīti ētera programmā. Tā kā Latgalē ir 27 novadi, bet raidījumi projektā paredzēti 25, balstoties uz iepriekšējo 2009.gada pašvaldību vēlēšanu statistiku,  četrām  pašvaldībām,  kurās  bija mazāk iesniegto sarakstu, raidlaiks tiks dalīsim uz pusēm,  proti,  katrai  ētera  laiku  atvēlot  22.5  minūtes. Raidlaiks tiks dalīts šādām pašvaldībām – Zilupes, Baltinavas, Vārkavas un Aglonas novadam.

Ja kāds no novadiem atteiksies piedalīties diskusiju raidījumā „Latgale balso” un atbrīvosies ētera raidlaiks, Latgales televīzija patur tiesības mainīt novadu pārraides datumus.