Piektdiena, 26. februāris, 2021 | Aurēlija, Evelīna, Mētra
Piektdien, 29. janvārī | 2021 Komentāri: 0

Raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” 6. raidījuma reklāma

Rāznas stāvkrasts, zaļais birojs, kā arī grūti izskaužamā sērga – nelegālās izgāztuves – par to un daudz ko citu jau drīzumā TV ekrānos gaidāmajā raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” 6. raidījumā.

 

 

Jau 2.februārī raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” 6.raidījums!

2.februārī ReTV kanāla virszemes apraidē plkst. 18:30, kā arī kanālā RīgaTV 24 plkst. 20:00 būs skatāms sestais Latgales reģionālās televīzijas (turpmāk LRT) veidotais raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” raidījums.

Tajā vēstīsim par klimata pārmaiņām un to ietekmi. Kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas direktori Andu Zeizi un Daugavpils Universitātes asoc.profesoru Juri Somu izzināsim vairāk gleznaino Rāznas stāvkrastu, savukārt Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas direktora vietniece Aina Skredele atklās, kas ir “zaļie biroji”. Tāpat Valsts vides dienesta, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un “Latvijas valsts meži” pārstāvji informēs par būtiskākajiem vides piesārņojumiem un iespējamiem risinājumiem tos mazināt.

Pavisam līdz 2021. gada augusta beigām paredzēts izveidot 12 raidījumus, no kuriem katrs būs veltīts kādai citai tēmai par atbildīgu dzīvesveidu, kā arī vides izglītību, piemēram, nākamajā raidījumā varēs uzzināt vairāk par mazo Latvijas upju stāvoklis un iespējamiem risinājumiem to apsaimniekošanā, kā arī ūdens kvalitāti upēs, ezeros un akās.

Skatītāji! Aicinām būt aktīviem un pēc raidījuma noskatīšanās uz e-pasta adresi iesūtīt savus novērojumus un jautājumus foto, video vai rakstiskā formā par pārkāpumiem, kas negatīvi ietekmē klimata pārmaiņas, vai tieši pretēji – ierosinājumiem, kā varam rūpēties, lai dzīvotu pēc iespējas dabai draudzīgāk.

Tāpat pēc katra tematiskā raidījuma pārraides televīzijā, tie kopā ar nelielu aptauju un īsu pamācošu video rullīti tiks izvietoti LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī sociālo tīklu vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalTV/,https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalTV un kanāla RīgaTV 24 platformā https://xtv.lv/.

Skatītāju iesūtītais materiāls un jautājumi, aptauju rezultāti trīs nedēļas vēlāk tiks pārrunāti un analizēti vēl vienā raidījumā kopā ar nozares ekspertiem kanāla RīgaTV 24 studijā Rīgā 23.februārī.

Raidījumu “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” izveidi finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fons.

 

Beatrise Jakobsone                                            

LRT žurnāliste

e-pasts: