Otrdiena, 19. janvāris, 2021 | Alnis, Andulis
Ceturtdien, 03. decembrī | 2020 Komentāri: 0

Aicinājums raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.”! skatītājiem

Skatītāji! Latgales reģionālās televīzijas komanda aicina būt aktīviem un pēc 4. raidījuma “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.”! noskatīšanās uz e-pasta adresi lrt.zinas@inbox.lv iesūtīt savus novērojumus un jautājumus foto, video vai rakstiskā formā par Latgales dzīvnieku un putnu daudzveidību: gan atskaites par atpūtu kopā ar ģimeni, gan novērotos pārkāpumus un interesantākos piedzīvojumus.

     Tāpat arī būsim ļoti pateicīgi, ja atbildēsiet uz dažiem aptaujas jautājumiem šeit: https://docs.google.com/forms/d/1SR-5wOxXt_8gSdj1Dt60MjB_VcAaDicMMryZ7m4Zb04/edit?fbclid=IwAR3bbOJ2ydD_OtRi4a0gu5Fg7qVBrqbtvKII89naqjggch9W4LawhbFr-vk.
    Raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” 4. raidījums apskatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=R9j-FXNXqsg un pamācošais video šeit: https://www.youtube.com/watch?v=1V57T9BpmZg.
Visi tematiskie raidījumi kopā ar aptaujām un īsiem pamācošiem video rullīšiem tiks izvietoti LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī sociālo tīklu vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/, https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un interneta platformā https://xtv.lv/.
Jūsu iesūtītais materiāls un jautājumi, aptauju rezultāti trīs nedēļas vēlāk tiks pārrunāti un analizēti vēl vienā raidījumā – diskusijā kopā ar nozares ekspertiem kanāla RīgaTV 24 studijā Rīgā 22. decembrī.
    Pavisam līdz 2021. gada augusta beigām paredzēts izveidot 12 raidījumus, no kuriem katrs būs veltīts kādai citai tēmai par atbildīgu dzīvesveidu, kā arī vides izglītību, piemēram, nākamreiz 5. janvārī varēs uzzināt vairāk par skujkoku resursiem, Ziemassvētku eglītēm dažādās pilsētās un novados, kā arī rast risinājumu, kur likt eglīti, kad svētki jau beigušies.
Raidījumu “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” izveidi finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fons.

 


Ausma Sprukte
LRT žurnāliste
e-pasts:
t.nr. 22427748