Ceturtdiena, 24. septembris, 2020 | Agris, Agrita
Piektdien, 31. jūlijā | 2020 Komentāri: 0

LRT piedalās Rīgas Stradiņa universitātes projektā

Kvalitatīva žurnālistika, mediju izaugsme, kā arī trešo valstu pilsoņu integrācijas procesi Latvijā – tie ir tikai daži no Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes projekta "Atbildīgas, daudzveidīgas un kvalitatīvas žurnālistikas attīstība Latvijas nacionālajos un reģionālajos masu medijos, veicinot trešo valstu pilsoņu sociālo iekļaušanos Latvijā” mērķiem. Projektā kopš šī gada sākuma piedalās vairāki desmiti Latvijas mēroga, gan arī reģionu mediju uzņēmumi un to darbinieki, kas apgūst jaunas zināšanas un pieredzi klausoties RSU lektoru un vieslektoru ne tikai no Latvijas, bet arī ārzemēm video lekcijas, gan arī pēc tam aktīvi iesaistoties tiešsaistes diskusijās.

Projekta dalībnieki ir arī Latgales reģionālās televīzijas komanda – Vitālijs Dudarenoks, Beatrise Jakobsone, Arvis Gailums, Andrejs Mažāns, Svetlana Dudarenoka un Ausma Sprukte, kas nupat apliecinot projekta gaitā iegūto zināšanu lietderību ir izveidojuši televīzijas ziņu sižetu par Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā studējošajiem trešo valstu pilsoņiem un viņu ikdienu Rēzeknes pilsētā, gan arī par brīvprātīgo darbu, kurā piedalās trešo valstu pilsoņi.

Projekts tiek īstenots Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda 2014. – 2020. gada plānošanas perioda aktivitātes “Trešo valstu valstspiederīgo integrēšana Latvijas sabiedrībā, šajā procesā iesaistot plašsaziņas līdzekļus” gaitā.